26 czerwca w Ośrodku Kultury Arsus odbyła się XXVII Stołeczna Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków "8 Wspaniałych" organizowanego przez fundację "Świat na Tak". Celem Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży, upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu oraz powoływanie w szkołach młodzieżowego wolontariatu. Na gali obecni byli m.in. Burmistrz Dzielnicy Mokotów Pan Rafał Miastowski, Zastępczyni Burmistrza Pani Anna Lasocka oraz Zastępczyni Naczelnika Wydz. Oświaty Pani Violetta Pulwarska. W tym roku gala ze względu na panującą pandemię miała kameralny charakter i dlatego zaproszono tylko laureatów konkursu. Jesteśmy bardzo dumni, że w tej grupie znaleźli się przedstawiciele naszego szkolnego wolontariatu. Nasi wspaniali uczniowie otrzymali wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie. Na ten wielki sukces bezinteresownie pracowało wiele osób, dlatego każdemu serdecznie dziękujemy. BRAWO! Jesteśmy z Was dumni!