Cześć,

Pewnie dla wszystkich jest to trudny czas - i dla uczniów, i dla pracowników szkoły. Dlatego Samorząd Uczniowski organizuje projekt Zamaskowany Ekonomik. Będzie się on składał ze zdjęć naszych twarzy w maskach ochronnych lub innych okryciach (chustkach, kominach, szalikach). Wszyscy wiemy, że to bardzo uciążliwe i niewygodne. Ale niestety sytuacja jest jaka jest.
Z nadesłanych zdjęć zaprojektujemy kolaż (może logo szkoły lub napis Ekonomik)i zrobimy dużą fotkę na ścianę (jak na 100-lecie...)

Uważamy, że to jest dobry pomysł, aby w ten trudny czas zrobić coś razem, mimo że na odległość, dlatego Wszystkich zapraszamy do udziału w projekcie.

Co trzeba zrobić:
- zrobić zdjęcie zakrytej twarzy
- przesłać w/w zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- zdjęcie ucznia musi być opisane: projekt.klasa.numer z dziennika (np. projekt.4a.1)
- zdjęcie pracownika musi być opisane: projekt.inicjały (np. projekt.mp)
- klasy maturalne też zapraszamy do zabawy - projekt będzie podpisany datą kwietniową, więc jeszcze byliście uczniami szkoły

Na zdjęcia czekamy do 30.04. 2020

UWAGA: każdy uczeń z klas I-III, który w terminie przyśle prawidłowo zrobione (głowa do ramion) i opisane zdjęcie (projekt.4a.1) otrzymuje 15 pkt z zachowania za udział w projekcie szkolnym i społeczną postawę - ustalone z panią Dyrektor

Umilmy sobie ten trudny czas - później będzie co wspominać
SU