Portal dyktanda.pl zaprasza na pierwszą odsłonę konkursu "Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii".
Jest on przeznaczony zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda.

Obraz może zawierać: tekst
Konkurs startuje 24 kwietnia i będzie trwał do 24 maja.

Oprócz mistrzowskich tytułów na laureatów czekają liczne cenne nagrody. Udział w konkursie i korzystanie ze strony jest bezpłatne.

Konkurs odbędzie się w dwóch grupach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia.
Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub poprawnie rozwiąże, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu.
Każdego dnia od 25 kwietnia do wygrania będą na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: dyktanda.pl.

Kto ma chęć się pobawić, a przy okazji utrwalić to i owo?