Prezentujemy Warszawskie Repozytorium Pomysłów - materiały do pracy zdalnej. Są to rekomendacje dla uczniów, nauczycieli oraz dyrektorów do wykorzystania w pracy zdalnej.

Link do całego Artykułu na stronie Biura Edukacji >>>

Na WRP składa się zbiór adresów stron umożliwiających naukę zdalną, zawierających materiały do wykorzystania przez nauczyciela i ucznia oraz zbiór szkoleń oraz lekcji. Adresy będą również dostępne w formie linków w treści komunikatu na portalu Biura Edukacji.

Drugą składową WRP jest baza materiałów, które zostały wytworzone przez doradców metodycznych, nauczycieli lub inne osoby, które zechcą podzielić się materiałami z ogółem nauczycieli.

Trzecim elementem WRP jest możliwość poszerzania bazy o kolejne materiały oraz adresy stron - materiały te przed publikacją będą poddane weryfikacji przez doradców metodycznych WCIES. Opublikowane zostaną jedynie te materiały, których wykorzystanie rekomendują doradcy metodyczni WCIES (wymaga posiadania konta w domenie google.com)