W dniu18.01.2020 r. odbył się w naszej szkole dzielnicowy etap XX Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal” pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Oto wyniki:

I miejsce: Zofia Opalińska  /Technikum Ekonomiczne nr 8/

II miejsce: Roksana Włoszek /Technikum Ekonomiczne nr 8/

III miejsce: Maja Dukaczewska  /LXV LO  im. gen. J. Bema/

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy wiedzy i umiejętności ortograficznych oraz życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.

Uroczyste podsumowanie etapu dzielnicowego i oficjalne ogłoszenie wyników i Mistrzów odbędzie się 4 marca 2020 r.(środa) o godz.13.00 w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń , ul. Stara 4.

Etap wojewódzki odbędzie się 7 marca 2020 r. (sobota) o godz.10.00 w Zespole Szkół Samochodowych im. Czesława Orłowskiego w Warszawie, ul. Jana Pawła II nr 69.