W dniu 14.01.2020 r. naszą szkołę odwiedził zespół rapowy - Rymcerze - raper Bęsiu i JD Yonas z projektem "Nie zmarnuj swojego życia". Historia życia raperów, ich muzyka a także sposób rozmowy i pozytywny przekaz obfitujący w nieoczekiwane zwroty akcji wywarły duże wrażenie na uczestnikach spotkania. Rymcerze przestrzegali uczniów przed sięganiem po używki niszczące życie i zdrowie oraz motywowali do rozwijania talentów i zainteresowań prowadzących do osiągnięcia sukcesu zawodowego i społecznego. Miejmy nadzieję, że po tak atrakcyjnym interaktywnym spotkaniu profilaktycznym, wszelkie używki i ryzykowne zachowania będą już na zawsze obce uczniom naszej szkoły,

A Rymcerzy serdecznie zapraszamy ponownie.

Zadanie "Nie Zmarnuj Swojego Życia" jest współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości."

Dyskografię raperów oraz wiele ciekawych informacji o projekcie można znaleźć na stronie internetowej https://rymcerze.pl