W dniu 24 maja nasz zespół wokalno-estradowy w składzie:  Natalia Kilian, Zuzanna Łapińska, Natalia Puzio, Martyna Szałacińska, Michał Janczewski i Krzysztof Hipsz z udziałem Pauliny Barszczewskiej i przy wsparciu technicznym Mateusza Danielaka wystąpił w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 7 z koncertem przygotowanym na finał realizowanego przez tą poradnię projektu „Rozwiń skrzydła”. Nasz program był zatytułowany „Psychologa trzeba nam” (scenariusz przygotowała opiekunka grupy p. Jolanta Mrzygłód- Piszek) i wystawialiśmy go aż 4 razy dla kolejnych grup gości. Występ, a szczególnie finałowa piosenka brawurowo wykonana przez Michała Janczewskiego i Krzyśka Hipsza wzbudził szczery entuzjazm widowni i wszyscy wykonawcy byli rzęsiście oklaskiwani oraz w kuluarach chwaleni za swoje talenty wokalne. Program szczególnie wzruszył pracujących w poradni psychologów i pedagogów, którzy, jak mówili, po raz pierwszy w życiu poczuli się docenieni za swoją trudną i przecież bardzo nam potrzebną pracę. Warto dodać, że nasz program podobał się również przedstawicielom władz, którzy byli obecni na jednym z występów. Tak więc można mówić o dużym sukcesie naszych artystów.