24.05.2019 r. klasa IC wraz z wychowawcą uczestniczyła w kampanii „Rozwiń skrzydła” organizowanej przez zaprzyjaźnioną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 7 przy ul. Narbutta 65/71.

Mogliśmy się przekonać, jak wielkie jest spektrum działań Poradni, która proponuje szeroką ofertę diagnozy, terapii oraz działań profilaktycznych i zajęć postdiagnostycznych skierowanych do dzieci i młodzieży, a także ich rodziców i nauczycieli. Tak więc do Poradni można się zgłosić nie tylko z powodu dysleksji, tu znajdziemy wsparcie w różnych obszarach.

Nasze szczególne zainteresowanie wzbudził trening autogenny i ćwiczenia relaksacyjne. Świetna sprawa!!! – pomaga w radzeniu sobie ze stresem i przyspiesza naukę!!!

Po części informacyjnej mieliśmy przyjemność obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu  - między innymi  - koleżanek i kolegów z naszej Szkoły. Byliśmy bardzo dumni, bo – rzeczywiście – pod kierunkiem Pani Jolanty Mrzygłód – Piszek  - stworzyli prawdziwy majstersztyk, który wzbudził aplauz widowni!!!

Tak więc Kochani, z(motywujmy) się do działań poszerzających nasze możliwości - ROZWIŃMY SKRZYDŁA!