Jubileusz 50-lecia Szkoły

KĄCIK WSPOMNIEŃ
Zapraszamy naszych absolwentów do podzielenia się swoimi wspomnieniami z pobytu w naszej szkole.
Podajemy adres skrzynki wspomnieniowej:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dziękujemy za wszystkie Wasze relacje. Będziemy je publikować, oczywiście za Waszą zgodą.
Pozdrawiamy Was serdecznie i Życzymy powodzenia.

Rocznik 1996 - spotkanie po latach...

Szanowna Pani Dyrektor,
W imieniu całej klasy IV A (kierunek “bankowość”, rocznik 1996) chciałabym  bardzo serdecznie podziękować za umożliwienie nam zorganizowania pierwszej części naszego spotkania  w szkole. Było dla nas bardzo miłym uczuciem móc raz jeszcze usiąść na swoim miejscu, a następnie usłyszeć całą listę obecności wyczytaną przez panią profesor Nasiadek. Każdy z nas po wyczytaniu nazwiska musiał przy tablicy opowiedzieć o sobie, jak wygląda jego życie prywatne i zawodowe oraz czy jego ścieżka kariery miała związek z bankowością.
Załączam naszej zdjęcie klasowe z 1996 roku oraz z 2016 roku wykonane w tym samym ustawieniu (brakowało pojedynczych osób, ale zdecydowana większość jest) oraz kilka innych - zarówno ze spotkania w szkole, jak i później w restauracji. Bawiliśmy się do późnej nocy i uzgodniliśmy, że po raz kolejny spotkamy się za 5 lat.
Koleżanki i koledzy wyrazili zgodę na zamieszczenie w internecie zdjęcia ogólnoklasowego.

Szanowni Absolwenci, będzie nam niezmiernie miło {#emotions_dlg.smile}, jeśli  podzielicie się swoimi wspomnieniami z lat spędzonych w szkole.

  • jak zapamiętaliście naszą szkołę?
  • czy kontynuowaliście naukę po ukończeniu naszej szkoły, jeśli tak - to gdzie?
  • jaką podjęliście / wykonujecie pracę?
  • co z perspektywy lat zapamiętaliście z pobytu w szkole? (może coś byście zmienili, dodali?)

Bardzo Was serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy - napiszcie do Nas na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------