Mam talent - uczniowie z pasją

 

 

 

 

 

 

Klaudia Sadowska, Wiktor Dworak, Robert Wyżyński, Karol Ciepieniak, Krzysztof Mamla, Klaudia Elsner - to nasi artyści, bez których imprezy szkolne nie miałyby takiego charakteru.

------------------------------------------------------------------------
phocagallery view=category|categoryid=109|limitstart=0|limitcount=2|detail=0|displaybuttons=0|float=left}

Wywiad z Kamilem Zarębą (klasa 2e) - utalentowanym sztangistą:

1.Kiedy zacząłeś interesować się podnoszeniem ciężarów ? Swoją karierę zacząłem w drugiej klasie gimnazjum w wieku 14 lat.
2. Dlaczego zacząłeś się interesować  podnoszeniem ciężarów i co ci się w tym podoba? Jest to długa historia, wszyscy mówili mi że jestem gruby, przezywali mnie - więc zacząłem ćwiczyć żeby udowodnić im, że nie jestem gorszy i w niedalekiej przyszłości chcę mieć z tego korzyści i nie dopuszczę do podobnej sytuacji już nigdy więcej.
3.Czy masz zamiar kontynuować swoją karierę, czy jest to tylko chwilowe hobby ? Tak, chce kontynuować swoją karierę, bardzo związałem się z tą dyscypliną i mam nadzieję, że w przyszłości będę miał z nią jeszcze do czynienia.
(wywiad przeprowadził Wiktor Dworak)
Kamilowi życzymy dalszych sportowych sukcesów.
-------------------------------------------------------------------
Pięknie rysuje, jest samoukiem. Skromna - bo długo zwlekała z ujawnieniem  swojej pasji. Dzisiaj ogłaszamy całej społeczności szkolnej - Martyna Walk z klasy IIr ma talent. Jeśli nie wierzycie - zobaczcie.


-----------------------------------------------------------------

Pierwszymi (ujawnionymi szerokiemu szkolnemu gronu) pasjonatami w naszym kąciku talentów są: Robert Wyżyński i Krzysztof Mamla, czyli fotograf i tancerz (uczniowie klasy 1e). Patrząc na technicznie i plastycznie dobre zdjęcia Roberta podziwiamy jednocześnie wielki talent akrobatyczny Krzysztofa. Oboje wykorzystali czas podczas warsztatów fotograficznych na skonfrontowanie swoich pasji. Jak widzicie wypadli wspaniale.

Zapraszamy do podzielenia się swoimi pasjami.