MATURA  2019 - ważne komunikaty 

Wszystkie niezbędne informacje o egzaminie maturalnym w 2019 są podawane w gablocie szkolnej przy sekretariacie młodzieżowym oraz na stronie internetowej szkoły. Strony OKE i CKE (linki poniżej).

NOWA MATURA - co powinieneś wiedzieć ?  Warto wiedzieć ! Kliknij !!! 

Komunikat 7

Harmonogram egzaminów w terminie poprawkowym: egzaminy pisemne i ustne odbędą się w naszej szkole 20 sierpnia o godzinie 9:00.

Komunikat 6   !!

Informujemy, że  obowiązkowe oświadczenia woli przystąpienia do egzaminu poprawkowego (zał. 7a) w terminie sierpniowym przyjmowane są wyłącznie do 11 lipca w sekretariacie młodzieżowym.

Komunikat 5

Informujemy, że szkolny harmonogram egzaminów maturalnych pisemnych i ustnych został wywieszony przed sekretariatem młodzieżowym.

Komunikat 4

Informujemy, że 7 lutego upływa termin składania ostatecznych deklaracji maturalnych, lub wprowadzania poprawek do deklaracji wstępnych. Po tym terminie jakiekolwiek zmiany nie będą możliwe.

Komunikat 3

Prosimy zapoznać się z informacjami o dostosowaniach warunków i form przeprowadzania egzaminu maturalnego >>>
Do 1 października należy dostarczyć wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania dostosowania.

Komunikat 2

Świadectwa maturalne po egzaminach poprawkowych Matura 2018 będą do odbioru 11 września po godzinie 12.00 w sekretariacie młodzieżowym.

Komunikat 1

  • Deklarację wstępną przystąpienia do matury uczniowie klas IV składają do 28 września 2018r.
    u wychowawcy (wymagany dowód osobisty). 
  • Termin składania ostatecznej deklaracji maturalnej mija 7 lutego 2019 r. Po tej dacie jakiekolwiek zmiany nie będą uwzględniane.

Najważniejsze informacje zamieszczane na  stronie OKE w Warszawie : 

Strony www dla maturzysty: