,,Reklama w wybranych przestrzeniach życia ludzkiego" - naukowe sympozjum

Z inicjatywy mgr Oskara Halkiewa 1 grudnia b.r. uczniowie trzech klas reklamy naszego Technikum wzięli udział w cyklu pasjonujących wykładów związanych z światem reklamy i jej korelacją w wybranych przestrzeniach życia ludzkiego. Sympozjum zorganizowano w ramach dobiegającego końca w tym roku kalendarzowym Jubileuszu 60-lecia Zespołu Szkół Stenotypii i Języków Obcych. Poza nami uczestniczyli w nim uczniowie dwóch innych szkół zawodowych: Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim oraz Zespołu Szkół Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie. To naukowe spotkanie było więc świetną okazją do zacieśnienia międzyszkolnych kontaktów w ramach koleżeńskiej integracji, a jednocześnie  zgłębiania tajników wiedzy przez młodych ekspertów reklamy.

FreshJoomlaTemplates.com