Zwycięstwo i puchar w rękach chłopaków

W dniu 5.12.2017 chłopcy reprezentowali naszą szkołę w Mokotowskim Turnieju Piłkarskim Szkół Ponadpodstawowych. Do turnieju zgłosiło się 12 drużyn, które rozlosowano do czterech grup eliminacyjnych. ... . Ostatecznie w finale przyszło nam grać z LO10.  Chłopcy wyszli na finał dobrze skoncentrowani, ale przeciwnicy też chcieli wygrać - do 5-ej minuty mimo wielu prób żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Aż wreszcie po szybkiej akcji prawą stroną boiska Sebastian Dziewulski otworzył wynik spotkania. Zdobycie gola jakby dodało mu sił, bo dwie minuty później znów pokonał bramkarza „Królówki” i prowadziliśmy 2:0. Niestety dla nas, przeciwnicy strzelili bramkę kontaktową i znów trzeba było „przycisnąć”. Tak się stało - przejęliśmy piłkę w obronie i kilkoma dokładnymi podaniami  przedostaliśmy się na połowę przeciwników, a tam w meczu finałowym szalał Sebastian, który po raz kolejny trafił do bramki i ustalił wynik na 3:1. Od tego momentu chłopcy kontrolowali przebieg meczu do końca i MAMY TO….. (czytaj pełną relację >>>)

Wielkie gratulacje dla całej drużyny za postawę, za wolę walki i za zwycięstwo. Napisali o Nas>>>

FreshJoomlaTemplates.com