Niezapomniane wrażenia z musicalu „Metro” w Studio Buffo

Listopadowy wieczór 06.11.2017 r. chętni uczniowie z różnych klas spędzili miło w teatrze Buffo na musicalu „Metro” (scenariusz, choreografia i reżyseria – Janusz Józefowicz).

Świat się zmienia,
                               Padają mury, otwierają się granice 

                                Niezmienne pozostają tylko marzenia...
                                ... marzenia młodych ludzi, nasze marzenia. 

 „METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.
Spektakl pełen nadziei i zachęty do robienia w życiu tego, co się kocha.
Wspaniała choreografie, świetni tancerze, śpiewający artyści, a do tego jeszcze doskonała gra aktorska. Teksty piosenek, będące komentarzem albo nawet narracją do dziejących się wydarzeń, wybrzmiewają na tle muzyki Janusza Stokłosy.
Wyszliśmy z teatru pełni refleksji …  oraz z planem na kolejne atrakcyjne możliwości. Nauczyciel języka polskiego -Pani Joanna Widawska  otwarta na propozycje. 
Erich Fromm:
,,Człowiek, aby pozostawać w zgodzie ze światem i z sobą samym,  aby móc łączyć się z innymi, nie zatracając zarazem poczucia swojej integralności i wyjątkowości, nie ma innego sposobu na realizowanie swych pragnień, jak tylko poprzez twórcze, produktywne wykorzystanie swoich zdolności.”

FreshJoomlaTemplates.com