"Straszny" konkurs

31 października w naszej szkole odbył się konkurs z okazji HALLOWEEN, w którym udział wzięły prawie wszystkie klasy. Uczniowie mieli za zadanie stworzyć jak najlepszy kostium. Ocenialiśmy ilość osób w klasie, które zaangażowały się w zabawę oraz jakość przebrań. Wszyscy okazali się być bardzo kreatywni i mieli świetne pomysły. Nie zabrakło znanych postaci takich jak Freddy Krueger czy Joker. Pojawiły się przerażające zombie jak i wesoła Myszka Minnie oraz klown.  W konkursie zwyciężyła klasa 3E, drugie miejsce przypadło 2R, a trzecie miejsce 3R. W myśl zasady cukierek albo psikus, wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodycze. Nie możemy się już doczekać kolejnych pomysłów w przyszłym roku.