Ślubowanie pierwszych klas, Dzień Nauczyciela

13 października o godzinie 11:00  rozpoczęła się podniosła (w części oficjalnej) uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Po  serdecznym powitaniu w gronie uczniów Technikum Ekonomicznego nr 8, skierowanych do wszystkich słowach o potrzebie odpowiedzialności oraz życzeniach dla nauczycieli od Dyrekcji szkoły, stery akademii przejęli uczniowie. Przemówienie Sylwii Cygan - przewodniczącej samorządu szkolnego, dodało pierwszakom otuchy. Prowadzący Paulina i Bartek wspaniale wszystkim dyrygowali, promieniejąc naturalnością i radością. Wszyscy nauczyciele wraz z życzeniami otrzymali od uczniów słodki podarunek - to miłe. Ślubowanie, pasowanie, podpisanie aktów ślubowania - wypełniły część oficjalną uroczystości. Pierwszoklasiści wypadli w niej celująco. Zaraz po niej swoje występy dali artyści naszego Technikum. Było refleksyjnie, śmiesznie i dowcipnie. Od dzisiaj (już oficjalnie) szkolna rodzina powiększyła się o wielu wspaniałych młodych ludzi. Witamy Was serdecznie koleżanki i koledzy.

FreshJoomlaTemplates.com