Dzień Chłopaka - 2017

W piątek 29 września z okazji Dnia Chłopaka odbył się w naszej szkole konkurs "Armwrestlingu", w którym nasi chłopcy mogli popisać się tężyzną fizyczną w siłowaniu na rękę. W turnieju wystartowało aż 22 zawodników. Zostali oni podzieleni na 2 grupy. W grupie A znaleźli się: Miedzak Igor, Zaborski Adrian, Roźnowski Arek, Krawczyk Artur, Sałaj Arek, Prokop Mateusz, Naruszczka Mateusz, Ryś Adam, Świercz Krystian, Mucha Rafał, Chołuj Sebastian, Olszewski Darek. W grupie B znaleźli się Marszał Sebastian, Przygocki Tomek, Egeman Dominik, Sujak Filip, Adamczyk Czarek, Nejman Arek, Gozdowski Krzysiek, Dobrowolski Kuba, Alwast Konrad, Matulka Dawida. W grupie A najlepsi okazali się: 1.Naruszczka Mateusz 2.Świercz Krystian 3. Ryś Adam, w grupie B natomiast: 1.Nejman Arek 2.Alwast Konrad 3. Adamczyk Czarek. W wielkim finale Mateusz Naruszczka okazał się lepszy od Arka Nejmana i to on w tym roku może pochwalić się tytułem najsilniejszego chłopaka w ZS nr 3. Wszystkim gratulujemy odwagi i ducha walki, a zwycięzcom ogromnej siły i mięśni z żelaza. 
Z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny obdarowały wszystkich chłopaków w szkole słodkimi podarunkami.

FreshJoomlaTemplates.com