Inauguracja Tygodnia Przedsiębiorcy

W dniu 11 września 2017 r. w siedzibie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  w Warszawie odbyła się inauguracja Tygodnia Przedsiębiorcy.  W uroczystości udział wzięli ludzie biznesu, przedstawiciele instytucji współpracujących z ZUS-em oraz prezesi najlepszych firm na rynku polskim. Byli to m.in. Prezes  ZUS, rektor UW, rektor UKSW, Prezes Związku Banków Polskich, ministrowie i vice ministrowie, posłowie na Sejm RP i inni znamienici goście. Nasza szkoła, jako instytucja współpracująca z ZUS-em na wielu płaszczyznach i jako jedyna szkoła spośród wszystkich szkół w Polsce, również została zaproszona na tę wspaniałą uroczystość. Reprezentowała ją p. Ewa Mikłus, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w naszej szkole. Było to dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt.

FreshJoomlaTemplates.com