Klasy maturalne na Warszawskim Salonie Maturzystów 2017

Pierwszy tydzień szkoły rozpoczął się  bardzo interesująco!
Klasy maturalne wraz z wychowawczyniami (Panią Barbarą Chamczyk i Panią Joanną Widawską) w dniu 8 września wybrały się do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej na Warszawski Salon Maturzystów.
Salon Maturzystów Perspektywy 2017 jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia.
Maturzyści mogli uzyskać tutaj komplet porad i informacji na temat matury (Eksperci Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych), jak również wymagań rekrutacyjnych (uczelnie z całej Polski) - co pozwala im odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe.
Ponadto młodzież z naszej szkoły wzięła udział w wykładach:
  - Egzamin maturalny z geografii,
  - Egzamin maturalny z języka polskiego.
Otrzymaliśmy różne cenne rady z pierwszej, eksperckiej ręki, których żaden z tegorocznych maturzystów nie powinien przegapić.
Wychodziliśmy z uczelni podekscytowani. Nie tak dawno klasy rozpoczynały swoją edukacyjną przygodę w naszym technikum, a już niedługo matura!
Tak więc:

"Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi." - Michael Jordan