Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca posumowaliśmy rok szkolny 2016/17. Pani Dyrektor Halina Rogowska-Oktaba z dumą dziękowała wszystkim, w szczególności uczniom, za wysiłek i całoroczną pracę. Z dumą, bo w tym roku ponad 40 uczniów otrzymało stypendium za wyniki w nauce. Tym rekordem należy się chwalić. Życzymy więc Wszystkim podczas wakacyjnego wypoczynku: niezapomnianych wrażeń oraz jak najwięcej słonecznych i radosnych chwil. Do szczęśliwego zobaczenia we wrześniu.
Oto galeria nagrodzonych: za wyniki w nauce, sukcesy w konkursach i olimpiadach, zawodach sportowych, posiadane talenty (artystyczne, naukowe, społeczne, organizacyjne ... itd.) frekwencję i przedsiębiorczość. Tytuł "Ucznia roku" zdobyła Patrycja Kobierecka z  klasy 1r. Gratulujemy Wszystkim, jesteście wspaniali !

FreshJoomlaTemplates.com