Dzień Dziecka /Dzień Sportu

1 czerwca w Dzień Dziecka oprócz lizaczków otrzymaliśmy od Pani Dyrektor oryginalny prezent - ławeczki na nasze patio ( zmontował je nasz woźny - dziękujemy). Niewątpliwą atrakcją było samodzielne ich wyszlifowanie i pomalowanie. Zajęła się tym klasa IIe. Wyszło nieźle.
Z kolei 2 czerwca, na 3 i 4 lekcji odbyły się rozgrywki sportowe z okazji Dnia Sportu. Do rywalizacji stanęły zjednoczone siły klas pierwszych i drugich. Panie rywalizowały w siatkówce, panowie grali w piłkę nożną. W obu przypadkach lepsi okazali się przedstawiciele klas pierwszych. Gratulujemy.
Na koniec do rywalizacji w siatkówce przystąpili nauczyciele - i jak to już jest w tradycji - przegrali w dwóch setach z połączoną drużyną uczniów. Nikt jednak nie płakał, bo chodziło przecież o  wspólną zabawę.  fot. Paulina Kręgielewska

FreshJoomlaTemplates.com