Sztuka perswazji - wykład dr Krzysztofa Woźniaka z WSR

24 maja 2017 roku klasa 1r wzięła udział w spotkaniu z wykładowcą Warszawskiej Szkoły Reklamy panem doktorem Krzysztofem Woźniakiem. Nasz gość przedstawił nam sztukę perswazji, która jest bardzo istotnym elementem naszego przyszłego zawodu. Pan doktor zdradził nam kilka przydatnych sposobów, które możemy wykorzystać, aby zdobyć za pomocą perswazji to czego pragniemy, w elegancki i prosty sposób. Już na samym początku wykładowca za pomocą zagadki pokazał nam jak działa nasz umysł oraz jak ułatwić sobie życie za pomocą tego typu ciekawostek. Pan Krzysztof Woźniak opowiedział nam kilka historii, z którymi się spotkał. Dowiedzieliśmy się jak istotna jest metoda perswazji. Możemy ją wykorzystać podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a także sytuacjach krytycznych. opr. Patrycja Kobierecka

FreshJoomlaTemplates.com