TZ. Wycieczka do Mattel Polska

10 kwietnia 2017 r. uczniowie  z klasy 1e i 1r uczestniczyli w wycieczce do firmy Mattel Polska,  przedsiębiorstwa, będącego największym pod względem przychodów ze sprzedaży producentem zabawek. Poznaliśmy zasady funkcjonowania międzynarodowego przedsiębiorstwa. Na wstępie przedstawiono nam historię firmy, sposób i zasięg jej działania oraz formy promocji produktów. Po zakończeniu prezentacji odbył się quiz, w którym musieliśmy wykazać się swoją znajomością oferty Mattel Polska. Pytania były różnej trudności, ale żadne nie zostało bez prawidłowej odpowiedzi - to świadczyło o naszej dobrej uwadze. Każdą odpowiedź nagrodzono atrakcyjnym prezentem. Potem w grupach, po kolei zwiedzaliśmy biuro i poszczególne komórki organizacyjne korporacji. Podczas oczekiwania mogliśmy dopytywać o niemal wszystkie aspekty działalności firmy. Dziękujemy całej firmie za ciepłe przyjęcie. Będziemy długo i ciepło wspominać to spotkanie.

FreshJoomlaTemplates.com