TZ - piątek: Warsztaty i wykład Profesora Andrzeja Blikle, spotkanie z pasjonatem ekonomii - naszym kolegą Piotrem Ignutem, podsumowanie TZ

Gościliśmy  Pana profesora Andrzeja Blikle, który poprowadził dwa warsztaty z komunikacji oraz interesujący wykład "Turkusowa firma XXI wieku". Przed podsumowaniem Tygodnia Zawodowca swoją pierwszą w życiu prelekcję o roli giełdy na rynku poprowadził nasz kolega z klasy IIr  - Piotr Ignut. Na koniec dnia wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursach zawodowych. Tydzień pełen refleksji, nowej wiedzy, życiowej mądrości, spotkań z  ciekawymi ludźmi oraz nieodłącznej zabawy upłynął bardzo szybko.
Szczególnie serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym Gościom, że zechcieli poświęcić nam swój cenny czas i podzielić się zdobytym zawodowym doświadczeniem. 
Podziękowania składamy także wszystkim organizatorom Tygodnia Zawodowca.FreshJoomlaTemplates.com