TZ - czwartek: Tomasz Kammel, Rzecznik Praw Konsumenta, akcja środowiskowa "Rozlicz PIT", dzień otwarty - środa

Dzisiejszy dzień dał nam możliwość spotkania kolejnych ciekawych osobistości! Jako pierwsze odbyło się spotkanie z Panią Agnieszką Siedlecką z Biura Rzecznika Praw Konsumenta. Poznaliśmy swoje prawa  konsumenckie na rynku oraz jak postępować aby nie być stratnym. Dowiedzieliśmy się wielu przydatnych informacji dotyczących bezpiecznych zakupów. Wiemy już, że zawsze warto upomnieć się o swoje,  nie bać się korzystać ze swoich praw oraz gdzie możemy zgłosić się  po pomoc w tej sprawie.Wydarzenia okiem aparatu... (fot. Małgorzata Świątkiwicz, Marcelina Kowalik).

Mieliśmy również przyjemność poznania Pana Tomasza Kammela. Podzielił się z nami  receptą na odniesienie sukcesu. Opowiedział nam  o tym,  jak wyglądała jego droga do kariery w telewizji oraz jak radzić sobie podczas ciężkiej drogi do osiągnięcia swoich celów. Pełen energii, humoru i charyzmy  wykład pana Tomasza na pewno zapadnie nam w pamięci. Jego  cenne rady,  które dostaliśmy z pewnością przydadzą nam się w pracy jak i  w życiu codziennym.  Tydzień zawodowca jeszcze się nie skończył. Czekamy na więcej ! (tekst: Sylwia Cygan)FreshJoomlaTemplates.com