TZ - wtorek: Ceniony grafik - Rafał Piekarski z wizytą w szkole.

3 kwietnia 2017 r. w ramach tygodnia zawodowca gościliśmy w naszej szkole Pana Rafała Piekarskiego, znanego grafika, cenionego ilustratora oraz malarza, którego ilustracje znajdziemy w różnych europejskich tytułach prasowych. Pan Rafał opowiedział nam o swojej karierze zawodowej, przedstawił swoją twórczość. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób powstaje ilustracja do artykułu. Nasz gość pokazał nam możliwości jakie dziś daje rynek pracy, przestrzegł przed bezmyślnym korzystaniem z mediów, jednocześnie pokazał ogromny potencjał internetu w zdobywaniu potrzebnych kompetencji. Otrzymaliśmy cenne wskazówki jak rozwinąć swoje talenty, w jaki sposób pokierować swoją karierą. W drugiej części spotkania mieliśmy możliwość zadawania pytań. Dziękujemy za spotkanie!

FreshJoomlaTemplates.com