TZ - środa: X Turniej Gimnazjów w Scrabble

W tym roku do rywalizacji zgłosiło się 5 drużyn.  Turniej rozgrywano w jednej grupie w systemie każdy z każdym, gdzie każda musiała rozegrać cztery mecze. Grano jak zwykle parami. Przed ostatnią kolejką trzy drużyny miały szansę na zwycięstwo w całym turnieju. Najlepsi taktycznie okazali się chłopcy z Gimnazjum nr 7 (Szymon i Krzysztof), którzy ułożyli ostatnie słowo na kilka sekund przed końcem regulaminowego czasu. Tym samym wygrali czwarty mecz i zostali zwycięzcami X Turnieju Gimnazjów w Scrabble. II miejsce w turnieju również zdobyli chłopcy z Gimnazjum nr 7 (Patryk i Stanisław), którzy w decydującym meczu pokonali dziewczyny z Gimnazjum nr 4 – zdobywczynie III miejsca. Głównym sponsorem turnieju i fundatorem wszystkich nagród była jak zwykle firma Mattel Poland. Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszamy za rok.

FreshJoomlaTemplates.com