UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE HISTORYCZNYM - "Katyń - Prawda i Pamięć"

W dniu 22 marca 2017 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury na Mokotowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów  laureatom XVII edycji konkursu historycznego  "Katyń - Prawda i Pamięć "zorganizowanego dla upamiętnienia 77 rocznicy zbrodni katyńskiej. W uroczystości wzięli udział nagrodzeni uczniowie wraz dyrektorami szkół i nauczycielami oraz przedstawiciele władz samorządowych, instytucji państwowych i społecznych: Pan A. Sosnowski - Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Pan J. Wasilewski - pracownik naukowy IPN, Pani H. Kurpińska prezes  fundacji "Golgota Wschodu".Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły
Laureatami zostali: Patrycja Sęk - uczennica klasy 2E - nagroda I stopnia, Daniel Godziebiewski, uczeń klasy 3R -nagroda III stopnia. Więcej>>>

FreshJoomlaTemplates.com