Dzielni "Spadkobiercy" z klasy IIe

29 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Grze Edukacyjnej „Spadkobiercy”, organizowanej w Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie. Tematyką gry edukacyjnej było zastosowanie matematyki w ekonomii i finansach. Do gry zostało zaproszonych 10 zespołów z Warszawy, a naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Gozdowski, Krystian Świercz oraz Daniel Leśniak – uczniowie klasy II e Technikum Ekonomicznego pod opieką Ewy Mikłus – nauczyciela przedmiotów zawodowych. Uczniowie mieli do wykonania różnego rodzaju zadania związane z tematyką gry, za które otrzymywali punkty. Czas przeznaczony na wykonanie wszystkich zadań wynosił 3 godziny. Zajęliśmy IV miejsce ! Gratulujemy chłopakom sukcesu !