Sala gimnastyczna uroczyście otwarta!

8 grudnia gościliśmy w naszej szkole Pana Krzysztofa Skolimowskiego - zastępcę Burmistrza Dzielnicy Mokotów. W imieniu całej społeczności szkolnej Pani Dyrektor Halina Rogowska-Oktaba złożyła na Jego ręce podziękowania dla władz dzielnicy za nowe boisko sportowe i wyremontowaną salę gimnastyczną. To dla nas bardzo znaczące inwestycje, na które czekaliśmy od dawna. O dalsze, niezbędne remonty w szkole prosił Pana Burmistrza nasz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Krzysztof Zaręba.
Uczniowie przygotowali wspaniałe występy. Popisywali się tancerze, gimnastyczki, cheerleaderki, recytatorzy i piosenkarze. Wielkie brawa należą się wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia imprezy. Brawo biła także Pani Magdalena Jarosińska - Dyrektor zaprzyjaźnionego z nami Zespołu Szkół nr 22. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne przeżywanie radości.

FreshJoomlaTemplates.com