Konkurs Poezji Agnieszki Osieckiej

„Cóż warte jest życie w pokłonach,
już lepiej żyć z pasją i z furią...”    A. Osiecka

W związku z 80. rocznicą urodzin Agnieszki Osieckiej zorganizowany został w naszej Szkole Konkurs Poezji Agnieszki Osieckiej. Cieszył się dużym zainteresowaniem. Chętni do udziału w konkursie uczniowie przechodzili eliminacje pod bacznym okiem Pani Joanny Widawskiej oraz Pani Anny Kunkiewicz. W dniu  25.11.2016 r. odbył się finał konkursu. Młodzi artyści mogli szlify recytatorskie doskonalić przed aktorką - Panią Kariną Kunkiewicz, która swoją obecnością uświetniła nasze przedsięwzięcie. Mamy nadzieję na dalszą współpracę Pani Kariny z naszą Szkołą. Wyniki konkursu:
I m - Patrycja Kobierecka   klasa 1r
II m - Małgorzata Świątkiewicz klasa 3r
III m - Mateusz Pękalski klasa 2e
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie Embarassed Gratulacje zwycięzcom Smile

FreshJoomlaTemplates.com