Warsztaty na Uczelni Łazarskiego

W dniu 27 października 2016 r. klasa IIe Technikum Ekonomicznego wzięła udział w wykładzie na Uczelni Łazarskiego.  Wykład pt. „Nie pożyczaj – dobry zwyczaj” przeprowadziła dr Anita Zarzycka  - ekonomistka, wykładowca Uczelni oraz autorka podręcznika do ekonomii.

Klasa Ie w ramach innowacji uczestniczyła w listopadzie w dwóch wykładach:

10 listopada  2016 r.
odbył się wykład pt. „Dokąd zmierza Europa? Historia integracji europejskiej i scenariusze na przyszłość” , przeprowadzony przez dr Martina Dahla – ekonomistę i psychologa, wykładowcę Uczelni. Spotkanie miało na celu odpowiedź na pytanie: w jakim kierunku zmierza Europa?

24 listopada 2016 r. odbył się wykład pt: „Unia Europejska – unijna kontrola praworządności w państwach członkowskich”, przeprowadzony przez dr Dominikę Harasimiuk – eksperta od prawa unijnego, wykładowcę Uczelni.

Czytaj więcej o wykładach >>>

FreshJoomlaTemplates.com