Piłkarski sukces chłopaków

11 października w eliminacyjnej rundzie Jesiennego Mokotowskiego Turnieju Piłkarskiego nasza drużyna zajęła w swojej grupie 2 miejsce (4 wygrane, 1 remis i 1 przegrana). Ulegliśmy tylko 34 LO im. Cervantesa. 13 października toczyliśmy bój o finał. W pokonanym polu pozostali: w ćwierćfinale przeciwnicy z  10 LO im. Królowej Jadwigi, a w półfinale drużyna z 28 LO im. Kochanowskiego. Finał - to ponownie walka z Cervantesem. Przegraliśmy jedną bramką. Poimo tej porażki wywalczone ostatecznie II miejsce w tak ciężkim turnieju  to wielki sukces chłopaków. Gratulujemy wszystkim zawodnikom: Krzysztof Mamla - kapitan (najlepszy zawodnik turnieju), Dominik Plichta - bramkarz, Mateusz Naruszczka, Kamil Steć, Wojciech Modzelewski, Bartosz Chmielewski, Anh Vu Hoang, Arkadiusz Nejman, Eryk Lipiec, Damian Kornatowski, Michał Fesner. Za wspaniałą grę, waleczność i postawę fair na boisku wielkie dzięki. Brawo. Gratulacje. O  sukcesie naszych chłopaków informuje Urząd Dzielnicy Mokotów na stronie Zespołu Sportu i Rekreacji >>>

FreshJoomlaTemplates.com