Dzień Chłopaka

       W piątek 30 września z okazji Dnia Chłopaka odbył się w naszej szkole konkurs "Strong Man",  w którym nasi chłopcy mogli popisać się tężyzną fizyczną w siłowaniu na rękę. W szranki stanęło dziewięciu zawodników, a wśród nich: Michał Rogoziński kl. IVe, Łukasz Szymański kl. IVe, Mateusz Karczewski kl. IVe, Kamil Kochański kl. IVe, Kamil Szałkowski kl. IVrl, Maciej Kocot kl. IVrl, Damian Kornatowski kl. IVrl, Mateusz Naruszczka kl. 3e, Krystian Świercz kl. IIe. 
       Każdy musiał stoczyć dziewięć pojedynków w systemie "każdy z każdym", a najlepsi zmierzyli się ze sobą w dogrywce. Wszyscy zażarcie walczyli i emocje sięgały zenitu. Mięśnie mdlały, a żyły pulsowały pod skórą, kiedy zawodnicy stawali do kolejnych pojedynków ;) Po pół godzinie zmagań przy gorącym dopingu widowni wyłoniona została trójka zwycięzców.
       Miejsce I zajął Krystian Świercz, miejsce II Kamil Kochański, a miejsce III Mateusz Naruszczka.
Wszystkim gratulujemy odwagi i ducha walki, a zwycięzcom ogromnej siły i mięśni z żelaza. Jesteście naszymi bohaterami!!! ;)


FreshJoomlaTemplates.com