TYDZIEŃ ZAWODOWCA 2016 - moc wrażeń

Program działań oraz relacja z wydarzenia:                                                
Poniedziałek:
Spotkanie społeczności szkolnej z profesorem Grzegorzem Kołodką.W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie klas ekonomicznych. Pan profesor wygłosił wykład na temat: „Dlaczego warto być ekonomistą?”, mówił również o tym, jakie trzeba spełnić warunki, aby osiągnąć sukces zawodowy. Relacja >>>


Wtorek:
Dzień zmagań konkursowych w zawodach: technik ekonomista, technik logistyk i technik organizacji reklamy. Rywalizacja międzyklasowa i indywidualna. Na 4 godzinie lekcyjnej  zostały przeprowadzone krzyżówki zawodowe i konkursy zawodowe. Każda grupa zawodowa rozwiązywała krzyżówkę tematyczną. W krzyżówce ekonomicznej wzięło udział 75 uczniów. Klasy reklamy uczestniczyły w konkursie "Malarstwo polskie". Logistycy musieli odgadnąć 21 haseł, z tego 12 w języku angielskim. Relacja i wyniki >>>
Środa:
Gimnazjalny Turniej Scrabbla Relacja>>>


Prezentacja szkoły na Dniu Otwartym dla gimnazjalistów.

Wycieczka klasy 2r i 3rl na uczelnię wyższą - SGGW.

Czwartek:
7 kwietnia 2016 r. o godz. 9.00 w naszej szkole odbyło się spotkanie z kolejnym gościem – panem Pawłem Cymcykiem, który jest ekonomistą,  prezesem Zarządu Związku Maklerów i Doradców>>>, maklerem giełdowym oraz producentem, wydawcą i prezenterem programu DNA Rynków, który został wybrany Ekonomicznym Blogiem Roku 2014r. Relacja >>>

Praktyczna lekcja reklamy - w ramach tygodnia zawodowca organizowanego w naszej szkole w dniach 04-08 marca gościliśmy na zaproszenie pani profesor Lilianny Bogusławskiej panią prezes Joannę Pełech  z agencji reklamowej Blue Eyes Media (BEMEDIA). Relacja >>>

7.04.2016 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Scrabble zawodowe. Każdą klasę reprezentowało dwóch uczniów tworzących drużynę turniejową. Relacja >>>

Środowiskowa akcja „ Rozlicz z nami swój PIT” (wspólnie z
Urzędem Skarbowym Warszawa-Mokotów) dla okolicznych mieszkańców. Relacja >>>

Piątek:
W piątek 08.04 świętowaliśmy zakończenie "Tygodnia zawodowca". Tego dnia odwiedził naszą szkołę pan Krzysztof Ajdukiewicz - dyrektor działu notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Opowiadał o giełdzie, swojej ścieżce kariery i swojej recepcie na sukces. Relacja >>>

Podsumowanie "Tygodnia zawodowca", ogłoszenie wyników konkursów zawodowych

O dokumentację fotograficzną Tygodnia Zawodowca  zadbał Robert Wyżyński.

FreshJoomlaTemplates.com